fundacja autyzm dzieci

Fundacja dla dzieci z autyzmem

OVERVIEW

The domain fundacjazaszyba.org.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have crawled nineteen pages within the website fundacjazaszyba.org.pl and found three websites interfacing with fundacjazaszyba.org.pl. We were able to precure two mass web accounts enjoyed by fundacjazaszyba.org.pl.

FUNDACJAZASZYBA.ORG.PL TRAFFIC

The domain fundacjazaszyba.org.pl is seeing fluctuating levels of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacjazaszyba.org.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjazaszyba.org.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjazaszyba.org.pl

LINKS TO FUNDACJAZASZYBA.ORG.PL

ALFA ARIDANI - Strona główna

Fundacja - SCOLAR

Fundacja SCOLAR zaprasza do udziału w projekcie osoby powyżej 18 roku życia z diagnozą całościowych zaburzeń rozwoju, posiadające orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Młodzi dorośli rozwijają swoją samodzielność i kompetencje zawodowe w ramach programu dofinansowanego Zawodowa Aktywność. Wolne miejsce w Zespole Przedszkolnym! Psycholog, pedagog specjalny.

WHAT DOES FUNDACJAZASZYBA.ORG.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjazaszyba.org.pl Mobile Screenshot of fundacjazaszyba.org.pl Tablet Screenshot of fundacjazaszyba.org.pl

FUNDACJAZASZYBA.ORG.PL SERVER

We diagnosed that a lone root page on fundacjazaszyba.org.pl took zero milliseconds to come up. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider this site not secure.
0 sec
212.85.96.113

fundacja autyzm dzieci

Fundacja dla dzieci z autyzmem

PARSED CONTENT

The domain states the following, "W Fundacji Za Szybą na Państwa pomoc czeka wiele dzieci z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwoju, które świat zewnętrzny, co prawda widzą, ale nie mogą w nim uczestniczyć, bo ich świat jest właśnie za szybą." I observed that the web page stated " Niby blisko, jednakże dla nich tak bardzo daleko." They also stated " POMÓŻMY, ABY TE DWA ŚWIATY POŁĄCZYŁY SIĘ I ZROZUMIAŁY. Jest wiele możliwości skutecznej pomocy, lecz skomplikowana diagnostyka autyzmu i innych zaburzeń rozwoju oraz leczenie są bardzo drogie. Nowe zbiórki publiczne - poradnik." The meta header had autyzm as the first keyword. This keyword was followed by pomoc and fundacja which isn't as important as autyzm.

SEE MORE WEB SITES

Fundacja Zdrowie

Określenie istoty choroby, chociaż na pozór wydawałoby się rzeczą łatwą, jest bardzo trudne. Ogólnie można powiedzieć, że choroba jest procesem życiowym czynnościowym, przy czym niekoniecznie musimy stwierdzać jednocześnie zmiany chorobowe anatomiczne, a nawet wręcz przeciwnie, niejednokrotnie nawet wyraźnych zmian anatomicznych nie będziemy uważali za chorobę.

BIOTON Przychodnia i gabinet medycyny naturalnej Warszawa, medycyna holistyczna

BIOTON - Przychodnia Medycyny Naturalnej. Przychodnia Bioton powstała 16 lipca 1986 roku w Warszawie. Od 01 XII 2015 roku jesteśmy w nowym miejscu w Śródmieściu Warszawy.

Fundacja ZEA

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA. Tel 601 198 030, 609 160 044. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zielone Wzgórze

Początek po zebraniu się grupy. 6 dwugodzinnych spotkań co 2 tygodnie. Początek po zebraniu się grupy. Spotkania 2,5-godzinne w piątki,. 1x w miesiącu, w godz. 55 2030 0045 1110 0000 0240 8110. Zerwane więzi, adopcja,.

Strona nie istnieje

Przepraszamy, podany adres nie zostaÅ odnaleziony na serwerze zarzÄ dzanym przez firmÄ CONCEPT Intermedia. W razie dodatkowych pytaÅ prosimy o kontakt z administratorem systemu.